ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
Büyükelçi
Mieczysław Cieniuch
Büyükelçi

Mieczyslaw Kazimierz Cieniuch (b. 24 Ocak 1951 tarihli yılında Bydgoszcz ) - Genel Silahlı Kuvvetleri kalanı, bir devlet bir diplomat - Polonya Cumhuriyeti Büyükelçisi Ankara .

subay sertifikalı Ordusu gövdesinde zırhlı birliklerin 1996-1998 komutanı olarak, Kıyı Savunma 8 Bölümü 2006 Askeri Komitelerin 2009 Polonya Askeri Temsilcisi, NATO ve Avrupa Birliği , daha sonra danışmanı Milli Savunma Bakanı ve Polonya Ordusu Genelkurmay Başkanlığı yıllarında 2010- 2013.

ATiK sağ Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
Avrupa Ticaret ve İşbirliği Konseyi ATİK internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.