ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçi
Yusuf Ziya Özcan
Büyükelçi

Yusuf Ziya Özcan, (d. 5 Mart 1951, PolatlıAnkaraTürk akademisyen ve büyükelçi.

YÖK eski Başkanı, TÜBİTAK Başkan Yardımcısı ve ODTÜ'de sosyolog. Aynı zamanda Ankara merkezli düşünce araştırma kuruluşu olan U.S.A.K.'ın (Uluslararası Stratejik Araştırmalar Kurumu) Bilim ve Danışma Kurulu Başkanı ve UHP'nin (Uluslararası Hukuk ve Politika dergisi) Yazı Kurulu üyesi. Pollmark Piyasa ve Kamuoyu Araştırmaları Şirketi'nin kurucusu. Pollmark, Abdullah Gül'ün seçildiği cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce, AKP'nin kendi örgütüne yapılan anketin yürütücülüğünü üstlenmişti.

Malezya İslam Üniversitesi'nde 1992-1994 yılları arasında misafir öğretim üyesi olarak çalıştı. Malezya İslam Üniversitesi'nde, 'Geleneksel Müslüman Toplumlarda Hayat Kalitesi' ve 'İslam, Ekonomik Gelişmede Bir Engel midir? Karşıt Görüşlerin Kanıtları, Bazı Metodolojik Düşünceler' konulu iki araştırmaya da imza attı. 30 Mayıs 2012 tarihli Resmi gazetede yayımlanan büyükelçiler kararnamesi ile Polonya Büyükelçiliğine atandı.

ATiK sağ Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
Avrupa Ticaret ve İşbirliği Konseyi ATİK internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.